Kontakt na nás

  • 2

Kontakt na nás

Štítky : 

Rádi Vám poradíme, nebo se pokusíme pomoci. Taktéž budeme rádi za Vaše názory a zpětnou vazbu, nebo za tipy na zlepšení webu.

Pokud nás chcete kontaktovat, můžete využít formuláře, nebo e-mailové adresy níže, nebo zanechejte komentář v komentářové sekci na této stránce. Tu pravidelně navštěvujeme.

Kontaktní formulář

Veškeré Vámi vyplněné údaje považujeme za soukromé a podle toho s nimi nakládáme. Diskrétní údaje o Vaší osobě nebudou poskytnuty třetím osobám a nebudou zveřejněny na webu. Odpovídáme pouze soukromými zprávami, e-mailem. Web je zabezpečen šifrovaným spojením. Více informací o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji, naleznete zde.

 

Náš e-mail

Náš e-mail je:

  • info (zavináč) vse o drogach . cz

Smažte mezery a místo „(zavináč)“ dejte zavináč @. 🙂
E-mail je rozdělen z důvody ochrany proti spamu.

Těšíme se na Vaše dotazy, připomínky i komentáře.

 


O autorovi

JT

Bývalý uživatel heroinu - narkoman. V současnosti na substituční léčbě. Vyzkoušel velké množství známých a méně známých omamných látek. O drogách chce informovat zcela pravdivě, popsat jak pozitivní, tak i negativní účinky drog. Občasně přidává i články jiných autorů.

Vaše komentáře

Lucie Bedanova

20. srpna 2021 v 9:13

Dobrý den byla sem uživatelskou heroinu poté metodou po 10 letech sem šla do výkonu trestu po návratu jsem zneužíval léky oxicointy tramal kombinovaný s pervitin ted jsem propuštěna na podminecne propusteni po 40 měsících ve vězení. Nesmím užívat žádné OPLdostal se mi do ruky oxicodon 20mg 9 dní užívám po 6 tabletách v průběhu dne dohrála sem dnes poslední a chtěla bych vědět zda se dostaví abstak a přibližně jak dlouho budu pozitivní na testech moci či slin které musím podstupovat prosim o rychlou odpověď 15.9 jdu na další testování je možné že budu pozitivní udělala sem chybu 20 let užívání opiatu neměla sem si vůbec oxicodon brát ale stalo se nechci chybu už opakovat nechci už do vězení proto se na vás obracím. Člověka který mi nabidl další krabičku oxicodonu jsem odmítla a zablokovala sem si všechna spojení nechci se dostat zpět děkuji za odpověď a radu lucie

    JT

    15. září 2021 v 23:48

    Dobrý den, Lucko, již před dvěma týdny Vám prý odepsal Tomáš z našeho webu e-mailem. 🙂
    Lukáš, Vše o drogách.cz

Přidat komentář


Varování

Užívání drog je značně riziková činnost. Naše stránky se snaží pomoci každému, kdo se již rozhodl, že bude drogy užívat, aby rizika užívání drog snížil. Drogy mohou krátkodobě přinést potěšení, ale dlouhodobě ničí životy. Nejlepší je drogy neužívat vůbec!

Nezapomínejte, že pozitivní účinky, které tu popisujeme, jsou vždy jen krátkodobé. Naopak závislost je onemocnění dlouhodobé.

Před každým užitím drogy si vždy důkladně zvažte, zda Vám krátkodobý příjemný pocit stojí za riziko dlouhodobých problémů.

Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, napište nám svůj dotaz!