Kontakt na nás

  • 0

Kontakt na nás

Štítky : 

Rádi Vám poradíme, nebo se pokusíme pomoci. Taktéž budeme rádi za Vaše názory a zpětnou vazbu, nebo za tipy na zlepšení webu.

Pokud nás chcete kontaktovat, můžete využít formuláře, nebo e-mailové adresy níže, nebo zanechejte komentář v komentářové sekci na této stránce. Tu pravidelně navštěvujeme.

Kontaktní formulář

Veškeré Vámi vyplněné údaje považujeme za soukromé a podle toho s nimi nakládáme. Údaje o Vaší osobě nebudou poskytnuty třetím osobám a nebudou zveřejněny na webu. Odpovídáme pouze soukromými zprávami, e-mailem. Web je zabezpečen šifrovaným spojením.

 

Náš e-mail

Náš e-mail je:

  • info (zavináč) vse o drogach . cz

Smažte mezery a místo „(zavináč)“ dejte zavináč @. 🙂
E-mail je rozdělen z důvody ochrany proti spamu.

Těšíme se na Vaše dotazy, připomínky i komentáře.

 


O autorovi

JT

Bývalý uživatel heroinu - narkoman. V současnosti na substituční léčbě. Vyzkoušel velké množství známých a méně známých omamných látek. O drogách chce informovat zcela pravdivě, popsat jak pozitivní, tak i negativní účinky drog. Občasně přidává i články jiných autorů.

Přidat komentář

Varování

Užívání drog je značně riziková činnost. Naše stránky se snaží pomoci každému, kdo se již rozhodl, že bude drogy užívat, aby rizika užívání drog snížil. Drogy mohou krátkodobě přinést potěšení, ale dlouhodobě ničí životy. Nejlepší je drogy neužívat vůbec!

Nezapomínejte, že pozitivní účinky, které tu popisujeme, jsou vždy jen krátkodobé. Naopak závislost je onemocnění dlouhodobé.

Před každým užitím drogy si vždy důkladně zvažte, zda Vám krátkodobý příjemný pocit stojí za riziko dlouhodobých problémů.

Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, napište nám svůj dotaz!